Велика Бийгань сенсаційно перемогла у Виноградові

5/3/2015 Перегляди 1168 Коментарі 4
Один з фаворитів останніх першостей з футболу на Закарпатті у вищій лізі Севлюш у рідних стінах поступився дебютанту, який судячи з першим 2-х турів готові боротися либонь не за медалі.
Гості повели вже на 3 хвилині: фантастичний удар з штрафного з близько 35 метрів вдався Пийтеру. Чекати нових голів глядачам довелося чекати понад 70 хвилин.

Але було на що подивитися: гра йшла на зустрічних курсах. Господарям відверто не щастило: то виручав воротар гостей Ковач і сейвами після ударів, і під час виходів тет-а-тет, то захисники вибивали м'яч з лінії. Але і гравці В.Бийгані те ж не відставали: не реалізували пенальті, і ще один гол забили з офсайду.

Отже, Велика БИйгань після прикрої домашньої поразки вдома від ФК "Середнє" 2:3, здобуває першу перемогу у Вищій Лізі, з чим ми команду й вітаємо. А ось Севлюш за 2 тури має лише 1 очко, здобуте ще в першому турі.