Футбольний клуб «Фенікс» став володарем суперкубка Берегівського району (ФОТО)

3/23/2015 Перегляди 1102 Коментарі 0
22 березня на футбольному полі села Гать відбувся матч за Суперкубок району. У двобої зустрілися лідери районного футболу – чемпіон району ФК «Артос» Гать та володар Кубка району «Фенікс» Бадалово. Гра викликала великий інтерес у вболівальників, яких зібралось близько тисячі.
Про це повідомляє сайт Берегівської РДА.

З самого початку гри обидві команди намагалися атакувати ворота суперників. Уже на другій хвилині Юрій Кноблох мав можливість скористатися нагодою відкрити рахунок, вийшовши один на один з голкіпером гатянців, однак ним не скористався. В подальшому більше нагоди для взяття воріт було в бадалівчан. На 42-ій хвилині гри Микола Нодь скористався помилкою центральних захисників і відкрив рахунок на користь «Феніксу».

Після перерви, на 53-ій хвилині Юрій Кноблох влучно пробив у верхній ближній кут воріт суперника й подвоїв рахунок. Однак на 65-ій хвилині матчу Василь Горський з межі карного майданчика влучно пробив у нижній кут воріт, і воротар «Фенікса» Юрій Нагорнюк виявився безсилим – 2:1. Згодом фінальний свисток арбітра матчу Сергія Гецка зафіксував перемогу бадалівчан – 2:1.

Голова федерації Олександр Чегіль вручив суперкубок Берегівщини капітану ФК «Фенікс» Бадалово Петру Дрозденку, а також власнику клубу - Юрію Кноблоху, колишньому голові районної адміністрації, а нині підприємцю, власнику найбільшого свинокомплексу в районі – «Фенікс БНГ».